pastor_maly
Drogi Internauto

Witamy serdecznie na stronie internetowej zboru „Betezda” Kościoła Zielonoświątkowego w Szczecinie.

Hebrajskie słowo betezda tłumaczone jest jako „dom łaski”. Takim domem, pełnym Bożej łaski, otwartym i pełnym życia chcemy być dla każdego kto chce się z nami spotykać.

Na naszej stronie będziesz się mógł dowiedzieć, co u nas słychać. Uzyskasz informację o naszych planach i zamiarach, oraz stopniu ich realizacji. Mam nadzieję, że zostaniesz również zainspirowany aby nawiązać osobistą relację z Bogiem, który kocha każdego człowieka, Ciebie i mnie.

Wierzymy w Ojca i Syna, i Ducha Świętego, podkreślając prawdę o zesłaniu Ducha Świętego - Pocieszyciela w dniu Zielonych Świąt. Ten Pocieszyciel napełnia swoją mocą, uzdalnia i obdarza darami każdego, kto wierzy w Pana Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela, i przyjmuje go przez wiarę.

Zachęcam serdecznie do odwiedzania naszej strony, mając nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli spotkać się na którymś z naszych spotkań.

podpis

Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Drukuj
04
września
2011

Misja Zdroje

misja1

I w tym roku, a konkretnie w dniach 15-21 sierpnia, w Myśliborzu odbyły się kolonie, swoiste zakończenie całorocznej pracy. I tym razem przeważali zdecydowanie wychowankowie domu dziecka, choć towarzyszyło im nieliczne grono dzieci wolontariuszy, a wsród nich nasza siostra Agnieszka, członkini naszego zboru ,,Betezda" współpracująca z siostrami ze zboru Betania. Proporcjonalnie liczna była kadra, chodziło bowiem o to, by powstały w sposób dobrowolny, bez odgórnego przydzielania, „rodzinne dwójki”. Łącznie to grono skupiło 32 osoby. Na program składały się różne warsztaty (na przykład, muzyczne, plastyczne, taneczne, kulinarne, teatralne). Dzieci szczególnie umiłowały codzienne społeczności z uwielbieniem i Słowem Bożym. Pogoda była wspaniała, jezioro piękne, więc na przystani odbyła się ewangelizacja, w trakcie której poruszającym świadectwem usłużyła jedna podopieczna.

Nad całością czuwał pan Waldemar, wychowawca, oraz Agnieszka Kopeć i Ania Krawczyńska, na co dzień wolontariuszki Misji, która pracuje pod patronatem „Betanii” i Oddziału Terenowego Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Szczecinie.

misja2

misja3

misja4

Udostępnij na FB

Słowo Boże na dziś dla Ciebie

Nabożeństwa w Zborze Betezda

Nabożeństwo główne
niedziela godz. 10.00
mapka2
Aula Centrum Kształcenia Sportowego
ul. Rydla 49, Szczecin

Spotkanie w Małżeństwie

obraczki

Czy słyszałeś o

4prawa

Licznik odwiedzin naszej strony

mod_vvisit_counterDziś93
mod_vvisit_counterTen tydzień916
mod_vvisit_counterTen miesiąc15472
mod_vvisit_counterWszystkie975241
Teraz: 12 gosci, 1 roboty online
Twój IP: 54.90.237.148