pastor_maly
Drogi Internauto

Witamy serdecznie na stronie internetowej zboru „Betezda” Kościoła Zielonoświątkowego w Szczecinie.

Hebrajskie słowo betezda tłumaczone jest jako „dom łaski”. Takim domem, pełnym Bożej łaski, otwartym i pełnym życia chcemy być dla każdego kto chce się z nami spotykać.

Na naszej stronie będziesz się mógł dowiedzieć, co u nas słychać. Uzyskasz informację o naszych planach i zamiarach, oraz stopniu ich realizacji. Mam nadzieję, że zostaniesz również zainspirowany aby nawiązać osobistą relację z Bogiem, który kocha każdego człowieka, Ciebie i mnie.

Wierzymy w Ojca i Syna, i Ducha Świętego, podkreślając prawdę o zesłaniu Ducha Świętego - Pocieszyciela w dniu Zielonych Świąt. Ten Pocieszyciel napełnia swoją mocą, uzdalnia i obdarza darami każdego, kto wierzy w Pana Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela, i przyjmuje go przez wiarę.

Zachęcam serdecznie do odwiedzania naszej strony, mając nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli spotkać się na którymś z naszych spotkań.

podpis

Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Drukuj
27
października
2013

Pastor Allan Hansen

hansen1 min

W dniu 25 października 2013 roku gościliśmy w naszym zborze pastora Allana Hansena z Kościoła Zielonoświątkowego z Alborga w Danii. Pastor Hansen od ponad 43 lat jest kaznodzieją Słowa Bożego i również zaangażowany jest w służbę misyjną w Indiach. Podczas swojego zwiastowania zachęcał do tego aby zaufać Bożej łasce, która ma moc aby zmienić życie każdego człowieka. Mamy nadzieję, że nie była to pierwsza i ostatnia wizyta pastora Allana.

hansen

hansen1

Udostępnij na FB

Słowo Boże na dziś dla Ciebie

Nabożeństwa w Zborze Betezda

Nabożeństwo główne
niedziela godz. 10.00
mapka2
Aula Centrum Kształcenia Sportowego
ul. Rydla 49, Szczecin

Spotkanie w Małżeństwie

obraczki

Czy słyszałeś o

4prawa

Licznik odwiedzin naszej strony

mod_vvisit_counterDziś92
mod_vvisit_counterTen tydzień915
mod_vvisit_counterTen miesiąc15471
mod_vvisit_counterWszystkie975240
Teraz: 11 gosci, 1 roboty online
Twój IP: 54.90.237.148