pastor_maly
Drogi Internauto

Witamy serdecznie na stronie internetowej zboru „Betezda” Kościoła Zielonoświątkowego w Szczecinie.

Hebrajskie słowo betezda tłumaczone jest jako „dom łaski”. Takim domem, pełnym Bożej łaski, otwartym i pełnym życia chcemy być dla każdego kto chce się z nami spotykać.

Na naszej stronie będziesz się mógł dowiedzieć, co u nas słychać. Uzyskasz informację o naszych planach i zamiarach, oraz stopniu ich realizacji. Mam nadzieję, że zostaniesz również zainspirowany aby nawiązać osobistą relację z Bogiem, który kocha każdego człowieka, Ciebie i mnie.

Wierzymy w Ojca i Syna, i Ducha Świętego, podkreślając prawdę o zesłaniu Ducha Świętego - Pocieszyciela w dniu Zielonych Świąt. Ten Pocieszyciel napełnia swoją mocą, uzdalnia i obdarza darami każdego, kto wierzy w Pana Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela, i przyjmuje go przez wiarę.

Zachęcam serdecznie do odwiedzania naszej strony, mając nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli spotkać się na którymś z naszych spotkań.

podpis

Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Drukuj
03
września
2017

Konferencja "Trzy Granice" 9.09


 
Serdecznie zapraszamy na konferencję "Trzy Granice"
 
Mówca:

Samuel Skrzypkowski, rocznik 1990. Od trzech lat mąż Dominiki, a od roku tata Basi. Na co dzień jest drugim pastorem w Pierwszym zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Warszawie, gdzie jest odpowiedzialny szczególnie za duchowy rozwój młodych ludzi. W służbie zależy mu na głębokim nauczaniu, wypływającym z Pisma Świętego i angażowaniu młodych ludzi w życie lokalnego zboru. Ukończył Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne oraz kontynuuje swój rozwój w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. W wolnych chwilach wędkuje, czyta książki, gra w piłkę nożną i skleja modele militarne.
 
Wydarzenie odbędzie się 9. września (sobota)
w godzinach 11:00 - 19:00
w szkole Centrum Kształcenia Sportowego
przy ul. Rydla 49 na Prawobrzeżu Szczecina


 
 
 
 
Udostępnij na FB

Słowo Boże na dziś dla Ciebie

Nabożeństwa w Zborze Betezda

Nabożeństwo główne
niedziela godz. 10.00
mapka2
Aula Centrum Kształcenia Sportowego
ul. Rydla 49, Szczecin

Spotkanie w Małżeństwie

obraczki

Czy słyszałeś o

4prawa

Licznik odwiedzin naszej strony

mod_vvisit_counterDziś101
mod_vvisit_counterTen tydzień3290
mod_vvisit_counterTen miesiąc16411
mod_vvisit_counterWszystkie997619
Teraz: 49 gosci online
Twój IP: 50.19.34.255