pastor_maly
Drogi Internauto

Witamy serdecznie na stronie internetowej zboru „Betezda” Kościoła Zielonoświątkowego w Szczecinie.

Hebrajskie słowo betezda tłumaczone jest jako „dom łaski”. Takim domem, pełnym Bożej łaski, otwartym i pełnym życia chcemy być dla każdego kto chce się z nami spotykać.

Na naszej stronie będziesz się mógł dowiedzieć, co u nas słychać. Uzyskasz informację o naszych planach i zamiarach, oraz stopniu ich realizacji. Mam nadzieję, że zostaniesz również zainspirowany aby nawiązać osobistą relację z Bogiem, który kocha każdego człowieka, Ciebie i mnie.

Wierzymy w Ojca i Syna, i Ducha Świętego, podkreślając prawdę o zesłaniu Ducha Świętego - Pocieszyciela w dniu Zielonych Świąt. Ten Pocieszyciel napełnia swoją mocą, uzdalnia i obdarza darami każdego, kto wierzy w Pana Jezusa jako swojego osobistego Zbawiciela, i przyjmuje go przez wiarę.

Zachęcam serdecznie do odwiedzania naszej strony, mając nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli spotkać się na którymś z naszych spotkań.

podpis

Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Drukuj
30
maja
2020

Niedzielne nabożeństwo

 
Drogie Siostry, Drodzy Bracia.
  
W związku ze zniesieniem kolejnych ograniczeń dotyczących Zgromadzeń Kościelnych, z radością zapraszamy Was na niedzielne nabożeństwo, które odbędzie sie w naszej siedzibie 31. maja o godzinie 11.00. Zapisy nie obowiązują.
 
W związku z nadal obowiązującym reżimem sanitarnym na nabożeństwie musimy korzystać z maseczek. Rodziców zachęcamy do samodzielnego podejmowania decyzji o uczestnictwie swoich dzieci w nabożeństwie. Zajęć dla dzieci jeszcze nie będziemy mogli zorganizować.
 
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia.
Udostępnij na FB

Słowo Boże na dziś dla Ciebie

Nabożeństwa w Zborze Betezda

Nabożeństwo główne
niedziela godz. 11.00
golen
ul. Goleniowska 27
Szczecin

Spotkanie w Małżeństwie

obraczki

Czy słyszałeś o

4prawa