"Skosztujcie i zobaczcie, że dobry jest Pan: Błogosławiony człowiek, który u niego szuka schronienia!"

Ps.34:9
Kościół Zielonoświątkowy

Spotkanie z Bogiem,
spotkanie z ludźmi...

Nabożeństwo niedzielne
NIEDZIELA
GODZ. 11:00

NABOŻEŃSTWO GŁÓWNE

Nabożeństwo niedzielne
NIEDZIELA
GODZ. 13:30

SPOTKANIE MŁODZIEŻY

Nabożeństwo niedzielne
ŚRODA
godz. 18:00

SPOTKANIE MODLITEWNE

Nasz Kościół to budowanie relacji, wzajemne wsparcie, pomoc i troska. To przeżywanie razem życia i fascynująca podróż w kierunku Boga. Zapraszamy do radosnego i spontanicznego oddawania chwały Bogu na naszych spotkaniach.

Wiara
Wiara
Nadzieja
Nadzieja
Miłość
Miłość
Biblia
Biblia
Kazania
Kazania
Spotkanie w Kościele Zielonoświątkowym Betezda

Spotykamy się na Prawobrzeżu przy ul. Goleniowskiej 27

(Szczecin Dąbie)
Kościół Zielonoświątkowy w Szczecinie
KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy wspólnotą, która pragnie służyć Bogu i Tobie...

Jesteśmy chrześcijanami. Nasza społeczność jest częścią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. Dlaczego „Betezda”? Te hebrajskie słowo tłumaczone jest jako „dom łaski”. I takim domem, pełnym Bożej łaski, otwartości i życia, chcemy być dla każdego. Także dla Ciebie.

Wierzymy w Ojca i Syna, i Ducha Świętego, podkreślając prawdę o zesłaniu Ducha Świętego - Pocieszyciela w dniu Zielonych Świąt. Wierzymy, że napełnia On swoją mocą, uzdalnia i obdarza darami każdego, kto wierzy w Pana Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Zbawiciela, i przyjmuje Go przez wiarę.

DOŁĄCZ DO NAS!

Przyjdź na spotkanie. Czekamy na Ciebie!

Modlitwa
Bóg
Przyjaciele
Nasze nabożeństwo:

Bądźmy razem już w najbliższą niedzielę
o godz. 11:00

Rodzina
Dzieci
Młodzież

Informator zboru "Betezda" Czerwiec 2024 r.:

 

K O M U N I K A T Y     I     O G Ł O S Z E N I A

 • Nabożeństwa: Niedziela godz. 11:00

 • Środa godz. 18:00 - spotkanie modlitewne - odbywają się w siedzibie zboru, ul. Goleniowska 27. Chętnym do dołączenia się na platformie internetowej Jitsi Meet, link zostanie wysłany SMS-em. Zapraszamy.

  Potrzeby modlitewne: Módlmy się o naszą służbę tu, gdzie Bóg nas postawił, o nasze uświęcenie i działanie Ducha Świętego w naszym życiu. Dziękujmy za Zbawiciela, za przemianę życia, za życie z Nim w służbie innym, za możliwości i wyzwania, za zbawienie naszych rodzin. Dziękczynienie za: wysłuchane modlitwy, powrót Ali K. do zdrowia, oczekiwanie na potomków Monika i Luba, nabożeństwo połączone z AGAPE, egzaminy ósmoklasistów (Wiktor i Sonia) i maturzystów (Zuzia), nasze wspólne nabożeństwa i ich streaming, młodych ludzi w służbie, nowe osoby w naszej społeczności. Módlmy się o: zakończenie działań wojennych w Izraelu i Ukrainie, pokój i zabezpieczenie dla uchodźców, ochronę wierzących w Izraelu i Ukrainie, dzieci i młodzież oraz ich rodziców.  Módlmy się o: Bożą mądrość dla przywódców naszego kościoła i naszego kraju, pokój na świecie, prześladowanych chrześcijan, problemy migracyjne, niezbawione osoby w naszych rodzinach. Potrzeby zdrowotne: Alicja K. -rekonwalescencja, Krystyna P., Janina S., Danuta – siostra Krystyny, Wanda S., Zbyszek - tato Agnieszki, Magda i Robert – przyjaciele Estery, Olivier - wnuk Ali, Eryka R., Maria K., Barbara Ch., Wanda W., Janina Z., Edward K. – stwardnienie rozsiane, Roy i Monah S. – zabiegi, Stefan A., Aleksandra N. – toczeń. Módlmy się o pozostałe potrzeby: jedność w małżeństwach, naszych seniorów, Zb. Zabłocki – opieka nad mamą, Artur Ż. – szybkie zakończenie kolejnego etapu studiów i zbliżające się egzaminy, zakończenie roku szkolnego i plany na przyszłość, Ania K. – zakończenie studiów, wakacyjne plany i bezpieczny czas urlopów. Módlmy się o: pracę wśród studentów (ChSA) – Kornelia i Maciej K., szczeciński obóz Gedeonitów – Ireneusz S., Kościół Uliczny Zdroje, Fundację „Naprzeciw” i jej projekt w Dąbiu,  Royal Rangers, SwM – weekendy dla małżeństw i plany na przyszłość, Mariusza Nachtmana i powstający zbór w Sieradzu.

  Modlitwa o zbory naszego okręgu:

  02.06. – zbór w Sulechowie, pastor Mariusz Kaczmarek

  09.06. – zbór w Koszalinie, pastor Janusz Kowalczyk

  16.06. – zbór Poznań Life House, pastor Bolesław Warsza

  23.06. – Naczelna Rada Kościoła, biskup Marek Kamiński

  30.06. – zbór w Sieradzu, pastor Mariusz Nachtman

 • Spotkania młodzieżowe – niedziela po nabożeństwie ok. 13:30

 • 02.06.2024r. (niedziela) – Nabożeństwo połączone z Wieczerzą Pańską.

 • 15.06.2024r. (sobota) – 12:00 Piknik zborowy – zapraszamy na zborowy piknik, który odbędzie się na terenie byłego Urzędu Stanu Cywilnego, ul. Gryfińska 3-4. Mile widziane małe „co nieco”. Zapewniamy napoje, kiełbaski i chleb.

 • 30.06.2024r. (niedziela) – kazanie wygłosi Marek Kaczmarczyk

 • Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie. Dla chętnych do wsparcia ChSA zamieszczamy numer konta: 42 1050 1214 1000 0007 0162 2953 ING Bank Śląski VII O/Katowice. Aby otrzymać zwrot z podatku, w rubryce tytułem proszę wpisać "darowizna na działalność statutową ChSA - Kieryk".

 • Uchodźcy – na potrzeby wsparcia uchodźców, obecnie głównie z Ukrainy, otworzyliśmy konto bankowe. Wszystkich chętnych zapraszamy do wpłacania darowizn na poniższy nr konta z dopiskiem: „darowizna na cele kultu religijnego - uchodźcy”. PKO BP S.A. III O/Szczecin 47 1020 4812 0000 0102 0214 7726

 • Dla osób, które są zdecydowane do wpłacania darowizn podajemy numer konta zboru: PKO BP S.A. III O/Szczecin  14 1020 4812 0000 0102 0047 4585. Na wypełnianym druku wpłaty musi pojawić się w rubryce tytułem: darowizna na cele kultu religijnego. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

 

Urodziny w czerwcu obchodzą:

02.06. – Wiktor M.

06.06. – Aleksander P.

07.06. – Zuzanna Z.

09.06. – Ireneusz S.

15.06. – Róża M.

22.06. – Damian R.

"Tak mówi Pan, który cię stworzył, …Nie bój się, bo cię odkupiłem i wezwałem cię po imieniu; jesteś mój. Izajasza 43,1

 

 

Modlitwa do Boga

" Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny. "

- Ernest Hemingway
Krzyż

Betezda

Kościół Zielonoświątkowy

Zbór "Betezda" w Szczecinie

NABOŻEŃSTWA:
ul. Goleniowska 27
70-840 Szczecin

KONTAKT DO ZBORU:
ul. Kostki Napierskiego 15A/3
70-786 Szczecin

tel/fax

+48 91 464 02 00

Konto Zboru:

PKO BP III O/ SZCZECIN
14 1020 4812 0000 0102 0047 4585
Bądź z nami:

Copyright © 2021 www.betezda.org.pl.
Produkcja www.FabrykaStron.eu Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.